Zagłosuj na GG Style w plebiscycie BUTIK ROKU!

person Wysłane przez: GG Style list w: Blog GG Style na : comment Komentarz : 0 favorite trafienie : 198

Szanowne Klientki, miło nam zaprosić Was do głosowania na GG Style w Plebiscycie na BUTIK ROKU. Głosowanie odbywa się internetowo lub poprzez SMS. Organizatorem konkursu jest POLSKA PRESS  Oto zasady konkursu i głosowania:

Głosowanie na GG Style w kategorii BUTIK ROKU poprzez SMS:

SMS o treści:   RZB.35 

Wysyłamy na numer:   7303 

Koszt SMS to 3,69 z VAT

Głosowanie "kliknięciem" na GG Style w kategorii BUTIK ROKU dostępne jest on-line na stronie:

-> https://nowiny24.pl/g-g-style/pk/5824289/pg/26727#c

 

Regulamin:

https://nowiny24.pl/regulamin-konkursu-plebiscytowego-pod-nazwa-mistrzowie-handlu-2024/ar/c3-18122615

Więcej informacji o Plebiscycie BUTIK ROKU

dostępnych jest na stronie www organizatora plebiscytu pod linkiem:

https://bit.ly/ButikRoku

Akcja ma na celu promocję placówek handlowych, które dzięki jakości swoich usług i produktów z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami. Prezentując nie tylko sklepy, lecz także sprzedawców, plebiscyt udowadnia, że w handlu ważna jest także miła atmosfera, uprzejme traktowanie klienta i dobry kontakt ze sprzedawcą.

Głosowanie w konkursie w kategoriach powiatowych: Sprzedawca Roku, Sklep Roku, Butik Roku prowadzony będzie w dwóch etapach:

a) Pierwszy, powiatowy etap Konkursu Plebiscytowego będzie trwać od dnia 16.01.2024 r. od godz. 00:00:00 do dnia 28.02.2024 r. do godz. 20:00:00. Ponadto niezależnie od głosowania w powiatach będzie prowadzony równoległy ranking wojewódzki prezentujący kandydatów, którzy w każdym z miast i powiatów posiadają najwięcej głosów.

Awans do II etapu konkursu plebiscytowego - finału ogólnopolskiego, w każdej kategorii uzyskuje dziesięciu kandydatów w województwie w rankingu równoległym, którzy uzyskali największą liczbę głosów. Przechodząc do finału ogólnopolskiego, kandydaci nie zachowują głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania.

b) Drugi etap, ogólnopolski finał Konkursu Plebiscytowego, będzie trwać od dnia 04.03.2024 r. od godziny 12:00:00 do dnia 14.03.2024 r. do godz. 21:00:00.

Zapraszamy i prosimy Was o głosy!

Komentarze

W tej chwili brak komentarza!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Rejestracja nowego konta