G&G Style Ekskluzywna odzież damska

O nas:

Zapraszamy zarówno do naszego sklepu internetowego jak i do salonu sprzedaży w Przemyślu przy ul. Franciszkańskiej 19.

Nasza firma sprzedażą odzieży zajmuje się od początku lat 90. Oferujemy ekskluzywną odzież damską w wielu rozmiarach. Nasze klientki, są przede wszystkim świadome, dlatego stawiają na jakość nie ilość. Szukają ubrań oryginalnych, niepowtarzalnych i niezwykłych, wykonanych z wysokogatunkowych tkanin. Skrupulatnie wybieramy kolekcje, aby nasze Klientki mogły się wyróżnić i poczuć wyjątkowo. Frank Lyman, Betty Barclay, Vera Mont, Robe Legere, Gil Bret, Solar, Pola Mondi, Boca, David, Zoso, Fuego, Lizabella, Rockandblue, Geox i Pregio. Klienci korzystający z naszego sklepu, mają pewność, że zakupiony towar jest najwyższej jakości, zgodny ze stale zmieniającymi się trendami, starannie wyselekcjonowany, z myślą o nich.

Marki

W naszej ofercie znajdują się światowe jak i Polskie marki:

Frank Lyman, Betty Barclay, Vera Mont, Robe Legere, Gil Bret, Solar, Pola Mondi, Boca, David, Zoso, Fuego, Lizabella, Rockandblue, Geox i Pregio

Klienci korzystający z naszego sklepu, mają pewność, że zakupiony towar jest najwyższej jakości, zgodny ze stale zmieniającymi się trendami, starannie wyselekcjonowany, z myślą o nich.

Zapraszamy!

Rejestracja nowego konta